Холодильник – це незамінний атрибут кожної сучасної кухні. Але, як і будь-яке інший пристрій, він потребує догляду та певних правил експлуатації. Ось декілька корисних порад, які допоможуть зберегти ваш холодильник у гарному стані та продовжити його роботу.

  1. Регулярно очищуйте холодильник бруду. Потрібно протирати полиці та стінки внутрішнього простору вологою ганчіркою та миючим засобом. Не використовуйте абразивні засоби для чищення, які можуть пошкодити поверхні холодильника.

  2. Періодично знімайте полиці та ящики для охолодження та промивайте їх у миючому засобі. Також зверніть увагу на те, щоб заздалегідь не забувати вчасно викидати продукти, що мають термін придатності.

  3. Регулярно перевіряйте температуру в холодильнику та морозильній камері. Для цього потрібно використовувати термометр. Оптимальна температура для зберігання продуктів у холодильнику – від +2 до +6 градусів, для морозильної камери – від -18 до -24 градусів.

  4. Не заповнюйте холодильник на максимум, оскільки це може перешкодити нормальному циркулюванню повітря всередині холодильника. Також не розміщуйте продукти на шляху потоку холодного повітря.

  5. Регулярно очищуйте та замінюйте фільтр води. Це дозволить підтримувати якість води, що використовується для льоду та напоїв.

  6. Не ставте гарячі продукти у холодильник, оскільки це може збільшити температуру